Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Szymanów trwają prace w rejonie boiska przy ul. Lotniczej – budowa przepompowni ścieków, a także budowa kanalizacji w ul. Ogrodniczej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej.

Zasypka i zagęszczanie wykopu w ul. Lipowej


Posadowienie zbiornika przepompowni przy ul. Lotniczej


Montaż zabezpieczenia wykopu w ul. Ogrodniczej


W miejscowości Psary trwają prace na sięgaczu ul. Głównej nr 1A do 1H – budowa kanalizacji metoda bezrozkopową. Wykonawca zakończył budowę kanalizacji na ul. Nowej, gdzie obecnie trwa odtwarzanie nawierzchni docelowej. Kontynuowane są przygotowania do rozpoczęcia prac przewiertowych w ul. Łąkowej. Rozpoczęto montaż wyposażenia przepompowni przy ul. Kasztanowej.

Przepompownia przy ul. Kasztanowej


Odwodnienie wykopu komory metoda igłofiltrów - ul. Łąkowa


Krzyżanowicach trwają roboty przewiertowe w ul. Głównej, a także prace w ul. Parkowej, ul. Jaśminowej i przygotowania do rozpoczęcia prac w ul. Starorzecznej.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku