Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Psary trwa budowa kanalizacji metoda bezrozkopową - prace na sięgaczu ul. Głównej nr 1A do 1H, oraz odbudowa nawierzchni po pracach kanalizacyjnych  w rejonie PSB Mrówka . Kontynuowane są prace związane z odtworzeniem nawierzchni docelowej na ul. Nowej. Na ul. Łąkowej rozpoczęto prace przewiertowe. Trwają prace na terenie przepompowni ścieków przy ul. Kasztanowej.

Przepompownia PP-2


Ul. Nowa - odtworzona nawierzchnia z kostki betonowej


Ul. Łąkowa - komora technologiczna dla przewiertu


Szymanowie trwa budowa kanalizacji w ul. Ogrodniczej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej, jak również prace związane z budową przepompowni ścieków w rejonie boiska sportowego - posadowiono zbiornik przepompowni oraz studnię osadczą.

Studnia osadcza i zbiornik przepompowni PS-2


Pogłębianie wykopu na ul. Ogrodniczej


W miejscowości Krzyżanowice trwają roboty przewiertowe na sięgaczach ul. Głównej, a także prace na ul. Jaśminowej i przygotowania do rozpoczęcia prac w ul. Starorzecznej.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku