Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Szymanów trwają prace związane z budowa kanalizacji sanitarnej  przy ul. Lotniczej, ul. Ogrodniczej i ul. Lipowej. Rozpoczęto prace odtworzeniowe wzdłuż ul. Lotniczej - odtwarzanie zjazdów z kostki i pobocza.

Odtwarzanie pobocza - ul. Lotnicza


Budowa kanalizacji - zasypka wykopu - ul. Lotnicza


W Psarach kontynuowane są prace na ul. Łąkowej oraz sięgaczu ul. Głównej do posesji nr 1H - budowa kanalizacji metodą przewiertu sterowanego. W rejonie PSB Mrówka Wykonawca dokonał odtworzenia nawierzchni po robotach kanalizacyjnych.

Budowa kanalizacji - przewiert sterowany - ul. Łąkowa


Żerdzie pilotowe dla wykonania przewiertu sterowanego


W miejscowości Krzyżanowice realizowana jest budowa odgałęzień kanalizacyjnych na ul. Wiśniowej, trwają również prace na ul. Jaśminowej i sięgaczu ul. Głównej. Planowane jest rozpoczęcie odtwarzania nawierzchni z kostki (chodnik ul. Głównej oraz droga na sięgaczu ul. Głównej).

Zasypka wykopu po robotach kanalizacyjnych - ul. Jaśminowa

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku