Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Krzyżanowice kontynuowana jest budowa kanalizacji sanitarnej metodą wykopu otwartego na ul. Starorzecznej oraz budowa odgałęzień do posesji na ul. Jaśminowej.

Budowa kanalizacji - ul. Starorzeczna


W Szymanowie wznowiono prace na ul. Letniej. Kontynuowana jest budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej w ul. Lotniczej oraz ul. Ogrodniczej.

Budowa kanalizacji sanitarnej - ul. Letnia


Budowa kanalizacji deszczowej (studzienka) - ul. Lotnicza


W miejscowości Psary trwa budowa kanalizacji sanitarnej metodą przewiertu sterowanego na ul. Łąkowej, budowa kanalizacji sanitarnej i prace w studniach na sięgaczu ul. Głównej do nr 1H, oraz prace w rejonie przepompowni ścieków przy ul. Kasztanowej.

Budowa odgałęzienia do posesji - ul. Główna

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku