Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krzyżanowice. Prace trwają obecnie na ul. Głównej, na sięgaczu ul. Głównej do nr 15C (budowa odgałęzień do posesji) oraz w rejonie nowej przepompowni ścieków przy ul. Parkowej – przygotowania do przejścia pod Kanałem Ulgi Widawy.

Rejon Przepompowni - ul. Parkowa


Budowa kanalizacji - ul. Główna


Odbudowa chodnika z kostki betonowej - rejon skrzyżowania ul. Głównej i Parkowej


W Szymanowie kontynuowane są prace na ul. Ogrodniczej, a także prace przy ul. Lotniczej (w rejonie rozwidlenia w kierunku lotniska) oraz na ul. Przy Krzyżu. Na ul. Lipowej trwa odbudowa nawierzchni z kostki betonowej.

Prace przy ul. Lotniczej


Montaż kaskad dostudziennych - ul. Lotnicza


Odbudowa nawierzchni - cięcie kostki betonowej - ul. Lipowa


Psarach na ul. Łąkowej trwają obecnie parce przewiertowe na przedostatnim odcinku sieci w tej ulicy. W rejonie skrzyżowania ul. Łąkowej i Widawskiej realizowana jest odbudowa nawierzchni z kostki betonowej. Konturowane są również prace w studniach na sięgaczy ul. Głównej do nr 1H.

Komora odbiorcza przewiertu sterowanego - ul. Łąkowa


Odbudowa nawierzchni - skrzyżowanie ul. Widawskiej i ul. Łąkowej

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku