Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Szymanów i Krzyżanowice.

W Krzyżanowicach trwają obecnie prace w ul. Głównej – budowa kanału grawitacyjnego (pomiędzy ul. Starorzeczną i Mostową) oraz w ul. Mostowej – budowa odgałęzień kanalizacyjnych.

Budowa kanalizacji w ul. Głównej

W miejscowości Szymanów prace realizowane są w rejonie zatoki autobusowej przy ul. Lotniczej, na sięgaczu ul. Lotniczej w rejonie posesji nr 108 oraz w ul. Mostowej w rejonie skrzyżowania z ul. Lipową.

Trwają również prace związane z odbudowa nawierzchni na ul. Ogrodniczej oraz odbudową poboczy i wjazdów na posesję wzdłuż ul. Lotniczej.


Prace w kinecie studni przy ul. Mostowej


Studnia w rejonie zatoki autobusowej przy ul. Lotniczej


Prace na sięgaczu ul. Lotniczej w rejonie posesji nr 108 - montaż zabezpieczenia płytowego wykopu liniowego


W Psarach zakończono prace w studniach kanalizacyjnych i kontynuowane jest odtwarzanie nawierzchni z kostki betonowej na skrzyżowaniu ul. Łąkowej i ul. Nowej.

Odtwarzanie nawierzchni z kostki - ul. Łąkowa

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku