Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W dniu 3 czerwca br.  przeprowadzono rozruch przepompowni ścieków przy ul. Parkowej w Krzyżanowicach. W miejscowości tej Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o., zakończył wszystkie roboty na sieci kanalizacyjnej. Trwa odbudowa nawierzchni ulic, na których prowadzone były prace.

Przepompownia ścieków PK-2


Szafka sterownicza przepompowni


W Szymanowie prace związane z budową kanalizacji sanitarnej są obecnie realizowane na ulicy Lipowej od strony skrzyżowania z ul. Ogrodniczą, ul. Skrzydlatej w rejonie posesji nr 5 i 7 oraz wzdłuż ul. Lotniczej - budowa odgałęzień do posesji.

Montaż i zasypka studni kanalizacyjnej


Montaż kinety studni kanalizacyjnej


Wykop pod odgałęzienie kanalizacyjne

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku