Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwają prace związane z odbudową nawierzchni po robotach sanitarnych w Krzyżanowicach.  Zakończono odtwarzanie warstwy ścieralnej ul. Mostowej, kontunuowania jest odbudowa nawierzchni w ul. Polnej (bitumiczna) i ul. Jaśminowej (tłuczniowa).

Odbudowa nawierzchni bitumicznej - ul. Mostowa (powiatowa)


Odbudowa nawierzchni tłuczniowej - ul. Jaśminowa


Szymanowie trwają czynności odbiorowe na odcinkach gdzie zakończono budowę kanalizacji sanitarnej (zlewnia przepompowni ścieków nr PS-1 przy ul. Ogrodniczej). W minionym tygodniu realizowane były również prace z zakresu odbudowy nawierzchni.

Studnia kanalizacyjna - stan w trakcie odbioru


Prace przy odbudowie nawierzchni bitumicznej - ul. Parkowa


Nowa nawierzchnia bitumiczna  - ul. Widawska

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku