Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwają prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej.

Szymanowie trwają czynności odbiorowe wykonanego już zakresu prac. Wykonawca prowadzi prace przygotowawcze w studniach: profilacja kinet, montaż stopni złazowych, odpompowywanie wody po opadach i czyszczenie kinet studni.

Wykonano prace z zakresu zagospodarowania terenu  przepompowni ścieków przy ul. Ogrodniczej - nawierzchnię ażurową i ogrodzenie terenu.


Trwają również prace montażowe w przepompowni PS-2 przy ul. Lotniczej.


W miejscowości Krzyżanowice trwa odtwarzanie nawierzchni tłuczniowej na ul. Jaśminowej (od ul. Akacjowej w kierunku  ul. Polnej). Kontynuowane są prace związane z przygotowaniem podbudowy tłuczniowej pod nawierzchnię bitumiczną w ul Polnej gminnej (od skrzyżowania z ul. Główną do ul. Jaśminowej).

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku