Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Prace realizowane są obecnie na ul. Lipowej (budowa odgałęzień do posesji), ul. Ogrodniczej (odbudowa nawierzchni z kostki), ul. Słonecznej i ul. Sportowej (budowa kanalizacji).

Montaż studni - ul. Sportowa


Układanie kanalizacji z zasypką - ul. Sportowa


Odbudowa nawierzchni z kostki - ul. Ogrodnicza


Krzyżanowicach kontynuowane są prace z zakresu odbudowy nawierzchni: odtwarzanie nawierzchni tłuczniowej - ul Jaśminowa (od ul. Akacjowej w kierunku  ul. Polnej), zakończono przygotowanie  podbudowy tłuczniowej pod nawierzchnię bitumiczną w ul. Polnej gminnej (od skrzyżowania z ul. Główną do ul. Jaśminowej), zakończono odtwarzanie nawierzchni tłuczniowej na ul. Polnej - sięgacz (w kierunku posesji nr 17).

W dniu 09.07.2020 rozpoczną się roboty bitumiczne na ul. Polnej gminnej.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku