Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Psary kontynuowana jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej i prace z zakresu odtworzenia nawierzchni po robotach kanalizacyjnych. Trwają roboty montażowe na sięgaczu ul. Parkowej – obecnie w rejonie posesji nr 19C (budowa kanalizacji sanitarnej metodą tradycyjną – wykopu otwartego). Kontynuowane są prace na sięgaczu ul. Głównej do nr 60 – odbudowa nawierzchni z płyt betonowych (teren Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu), a także prace odtworzeniowe na ul. Długiej, Polnej, Malinowej i Parkowej (prace wstępne przed odtworzeniem nawierzchni bitumicznej).

Informujemy, iż na okres Świąt Wielkanocnych zdemontowana zostanie sygnalizacja świetlna regulująca ruch komunikacyjny w ul. Parkowej. Prosimy jednakże stosować się do ograniczenia prędkości obowiązującego w tym rejonie.

Odbudowa nawierzchni z płyt betonowych - ul. Główna sięgacz do nr 60


Przygotowanie do odbudowy nawierzchni bitumicznej - ul. Długa (odcinek między ul. Polną i ul. Malinową)


Prace ziemne - ul. Parkowa rejon posesji nr 19C

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 711 96 40
Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku