Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa odbudowa nawierzchni po robotach kanalizacyjnych w Psarach. Wykonawca robót sfrezował nawierzchnię ul. Parkowej i przygotowuje się do ułożenia warstwy ścieralnej. Przypominamy, iż planowany termin rozpoczęcia prac to 24.05.2022r. Prace prowadzone są również na ul. Polnej - odbudowa poboczy  jezdni, oraz na sięgaczu ul. Parkowej do nr 7A i 7B - odbudowa nawierzchni z kostki betonowej. Kontynuowane są roboty przygotowujące sieć kanalizacji sanitarnej do przeglądów technicznych przed odbiorem końcowym.

Sfrezowana nawierzchnia - ul. Parkowa


Odbudowa nawierzchni z kostki betonowej - sięgacz ul. Parkowej nr 7A i 7B


Odbudowa poboczy - ul. Polna


Przygotowania do przeglądu technicznego studni - ul. Długa

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 711 96 40
Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku