Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W dniu 23 czerwca 2022r. przeprowadzono, ostatni już w ramach Projektu, odbiór końcowy wykonanych prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej jak i odbudową nawierzchni po robotach kanalizacyjnych.
Na odbiorze obecni byli przedstawiciele Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Wiszni Małej, przedstawicielka Urzędu Gminy Wisznia Mała, przedstawiciele Wykonawcy robót firmy WUPRinŻ S. A. z Poznania i Inżyniera Kontraktu firma Sweco Polska Sp. z o. o.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym związane z realizacją Projektu i zachęcamy do korzystania z możliwości podłączania się do sieci kanalizacji sanitarnej.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku