Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

„Budowa systemu gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Wrocław - Psary, Szymanów, Krzyżanowice” – informacja o prowadzonych pracach i utrudnieniach w ruchu drogowym

Firma Elektrotim S.A. prowadzi prace na skrzyżowaniu ul. Widawskiej i ul. Polnej w Psarach. Wykonawca jest w trakcie montażu studni kanalizacyjnej.


Kontynuowane są roboty na ul. Wolności,  na wysokości posesji od numeru 23 w kierunku numeru 51. Trwa zasypywanie wykopu i odbudowa tymczasowej nawierzchni na odcinku zakończonych już prac, w celu zapewnienia dojazdu do posesji mieszkańcom.


Zakończono prace i odtworzono nawierzchnię w ul. Głównej, w rejonie posesji nr 6.

 

Przepraszamy za czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku