Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W dniach 27 i 29 maja 2019r., z inicjatywy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wiszni Małej odbyły się spotkania informacyjne z Mieszkańcami miejscowości Szymanów i Krzyżanowice w sprawie rozpoczynającej się budowy sieci kanalizacji sanitarnej w tych miejscowościach.

 Prezentacja 27.05.2019 - Szymanów

 Prezentacja 29.05.2019 - Krzyżanowice

 

 

Licznie przybyłych Mieszkańców powitał Wójt Gminy Jakub Bronowicki oraz Prezes Zarządu PGK Sp. z o.o. w Wiszni Małej Pani Grażyna Chwastek. Przedstawiciele PGK Sp. z o.o. zaprezentowali projekt sieci kanalizacji sanitarnej wraz harmonogramem realizacji robót. Każdy uczestnik spotkania mógł zapoznać się z zaprojektowaną trasą kanałów, uzyskać informacje o podłączeniu swojej posesji lub wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Omówione zostały również zasady budowy przyłączy do nowej sieci kanalizacyjnej oraz możliwości uzyskania dofinansowania na ten cel. W spotkaniach brali również udział przedstawiciele wykonawcy robót budowlanych – Przedsiębiorstwa Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o ze Świdnicy, którzy omówili sprawy dotyczące organizacji robót przy budowie kanalizacji na terenie miejscowości.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku