Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwają prace w rejonie osiedla Widawa we Wrocławiu. Wykonawca robót IDS-BUD S.A. zakończył wykonywanie pierwszego odcinka rurociągu metodą mikrotunelingu o długości 106,5 m i rozpoczął przekładanie maszyny wiercącej w kierunku wykonania kolejnego odcinka robót.

 


Przygotowywania jest komora odbiorcza dla drugiego odcinka mikrotunelingu.


W miejscowości Psary drugi wykonawca robót budowlanych firma Elektrotim S.A. kontynuuje przygotowania do wykonania przewiertu pod Kanałem Psarskim.


Kontynuowane są również prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Głównej oraz budowa rurociągu ciśnieniowego na ul. Kasztanowej.


Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. dnia  10.06.2019 rozpoczął prace na ul. Ogrodniczej (wykopy kontrolne). Prace w ul. Widawskiej rozpoczną się dnia 17.06.2019.


 

Kontynuowane są również roboty z zakresu odbudowy nawierzchni na ul. Widawskiej (przygotowanie do wykonania warstwy docelowej), ul. Głównej (odtworzenie nawierzchni przy komorach technologicznych), ul. Kwiatowej i ul. Polnej.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku