Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Firma IDS-BUD S.A. prowadzi prace związane z wykonaniem drugiego odcinka mikrotunelingu w rejonie osiedla Widawa we Wrocławiu.


W miejscowości Psary drugi wykonawca robót, firma Elektrotim S.A., kontynuuje prace w rejonie ul. Stawowej


oraz budowę kanalizacji sanitarnej pod Kanałem Psarskim


Trwają również prace przy ul. Głównej w rejonie zjazdu do marketu „PSB Mrówka” – budowa kanalizacji metodą przewiertu sterowanego


W miejscowości Szymanów prace prowadzi trzeci Wykonawca robót firma Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. kontynuuje prace na ul. Ogrodniczej i rozpoczęła prace na ul. Widawskiej


Kontynuowane są również prace w Psarach w okolicy ul. Głównej nr 36 (przewiert pod droga krajową) oraz w rejonie bistro.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku