Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Dnia 12 lipca nastąpiło uroczyste rozpoczęcie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Szymanów i Krzyżanowice. W symbolicznym „wbiciu łopaty” uczestniczyli: Wójt Gminy Wisznia Mała - Jakub Bronowicki, Naczelnik Wydziału Remontowo-Inwestycyjnego i Ochrony Środowiska - Sławomira Misiura-Hermann, Radny Gminy Wisznia Mała - Marcin Kramarzewski, Sołtys wsi Krzyżanowice - Józefa Bebłocińska, Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wiszni Małej - Grażyna Chwastek wraz z przedstawicielami JRP, Prezes firmy wykonawczej Przedsiębiorstwa Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. - Mariusz Sośniak, przedstawiciele Inżyniera Kontraktu - firmy Sweco Consulting Sp. z o. o. oraz mieszkańcy wsi Szymanów i Krzyżanowice.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku