Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa realizacja prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w rejonie ul. Cholewkarskiej we Wrocławiu (osiedle Widawa). Wykonawca wykonuje prace przy komorach technologicznych i sukcesywnie sprząta teren w rejonie robót.


W miejscowości Psary kontynuowane są prace przy ul. Kasztanowej – budowa przepompowni ścieków PP-2 (wykop pod przepompownię) oraz prace przewiertowe.


W Szymanowie trwają prace związane z budową odgałęzień do posesji praz prace na sięgaczu ul. Ogrodniczej do posesji nr 38


Kontynuowana jest również budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Parkowej w Szymanowie.


Nadal prowadzone są prace na ul. Parkowej w Psarach w kierunku Krzyżanowic (budowa kanalizacji i odgałęzień do posesji) oraz w Krzyżanowicach na ul. Polnej (powiatowej) – ruch w tym miejscu kierowany jest sygnalizacją świetlną.

W Krzyżanowicach prace związane z budową kanalizacji prowadzone są również na ul. Polnej (gminna) oraz ul. Parkowej.

 

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku