Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W rejonie osiedla Widawa We Wrocławiu Wykonawca robót przeprowadza próby szczelności na wykonanej metodą mikrotunelingu kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej. Trwa również skuwanie pali jetgrounting w komorach technologicznych.


W miejscowości Psary realizowane są prace w rejonie ul. Kasztanowej oraz ul. Parkowej (ruch drogowy sterowany sygnalizacją świetlną). 


Na łączniku ul. Parkowej i ul. Wolności wykonano odtworzenie nawierzchni bitumicznej.


Kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji metodą wykopu otwartego w Krzyżanowicach przy ul. Głównej, ul. Polnej (powiatowej)


oraz przy ul. Jaśminowej


Szymanowie trwają czynności odbiorowe zakończonych odcinków kanalizacji w ul. Ogrodniczej i kontynuowane są prace na ul. Parkowej


oraz ul. Widawskiej - przewiert pod ul. Lotniczą


Trwają też prace w ul. Zimowej.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku