Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Końcowi dobiegają prace przy budowie przepompowni PK-1 przy ul. Polnej (powiatowej) w Krzyżanowicach.


W Krzyżanowicach kontynuowane są również prace przy ul. Głównej, ul. Różanej (przygotowanie sieci do próby ciśnienia), ul. Jaśminowej (na dwóch odcinkach)


oraz na ul. Lipowej (obecnie odbudowa nawierzchni tymczasowej w rejonie skrzyżowania z ul. Główną)


Szymanowie trwa budowa kanalizacji sanitarnej, wraz z odgałęzieniami do posesji, na ul. Lotniczej, ul. Parkowej, ul. Letniej i ul. Wiosennej oraz kanalizacji deszczowej przy ul. Lotniczej.


Psarach wykonawca dokonał odtworzenia nawierzchni bitumicznej po zakończeniu robót związanych z budową kanalizacji grawitacyjnej i kanału tłocznego na ul. Parkowej


Kontynuowane są prace w rejonie przepompowni ścieków PP-2 przy ul. Kasztanowej oraz odbudowa nawierzchni z kostki betonowej w tym rejonie.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku