Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Informujemy, iż Wykonawcy robót budowlanych w dniu 07.01.2020 wznowili, po przerwie świątecznej, prace w miejscowościach Psary, Szymanów i Krzyżanowice.

W Psarach roboty prowadzone są głownie na ul. Głównej nr 1A do 1H i w rejonie przepompowni na ul. Kasztanowej. Rozpoczęto również prace odkrywkowe na ul. Łąkowej.

Budowa kanalizacji metoda przewiertu sterowanego - sięgacz ul. Głównej


W miejscowości Krzyżanowice trwają prace na sięgaczach ul. Głównej. Kontynuowane są również prace na ul. Jaśminowej, wykonanie przyłączy na ul. Wiśniowej oraz planowane jest rozpoczęcie prac na kanale głównym w ul. Głównej (odcinek między ul. Parkową a Lipową) i wykonanie prac przygotowawczych do robót na ul. Starorzecznej.

Zasypka i zagęszczanie wykopu - sięgacz ul. Głównej


W Szymanowie trwają prace przy ul. Ogrodniczej, ul. Lotniczej, oraz w rejonie boiska sportowego przy ul. Lotniczej - prace przygotowawcze pod montaż przepompowni ścieków PS-2.

Prace przygotowawcze (odkrywka istniejących sieci) dla PS-2 - ul. Lotnicza


Odwadnianie wykopu pod studnię kanalizacyjną - ul. Ogrodnicza

 

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku