Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Psary trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej przy ul. Głównej

Trwają prace na ul. Kasztanowej - budowa kanalizacji sanitarnej metoda wykopu otwartego. Wykonano część prac i trwa zasypywanie wykopu, oraz rozbiórka nawierzchni na dalszym odcinku budowy kanalizacji.

W dniu 7 maja 2019r. podpisano umowę z Przedsiębiorstwem Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy, celem realizacji robót w ramach Kontraktu pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowościach Krzyżanowice i Szymanów, gmina Wisznia Mała - Etap II i Etap III wraz z usunięciem kolizji  z linią energetyczną nN 0,4kV oraz układem odwodnienia drogi w ul. Lotniczej w Szymanowie”.

W dniu 7 maja Wykonawca robót, firma IDS-BUD S.A., prowadził prace związane z budową kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej metodą przewiertu sterowanego HDD pod dnem rzeki Widaw (około 415 m).

Prace prowadzone były na obu brzegach rzeki, na terenie osiedla Widawa we Wrocławiu oraz w Psarach, a także wzdłuż wałów przeciwpowodziowych.

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Wykonawca robót firma Elektrotim S.A. prowadzi obecnie prace m.in. w rejonie:

Ul. Głównej 21

Informujemy o planowanym, od dnia 6 maja, rozpoczęciu prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Kasztanowej - od skrzyżowania z ul. Główną do posesji przy ul. Kasztanowej nr 7.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej metodą bezrozkopową (przewiert sterowany) w rejonie:

skrzyżowania ul. Głównej i ul. Parkowej

Wykonawca robót firma IDS-BUD S.A., w rejonie międzywala, przygotowuje się do wykonania budowy kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej metodą mikrotunelingu (budowa komór technologicznych).

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w rejonie skrzyżowania ul. Głównej i Lotniczej oraz w rejonie szkoły podstawowej

Wykonawca robót, firma Elektrotim S.A., kontynuuje budowę kanalizacji sanitarnej metodą bezrozkopową (przewiertu poziomego) w rejonie:

skrzyżowania ul. Stawowej i Głównej

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej metodą bezrozkopową

W dniu 11.03.2019 Wykonawca robót firma IDS-BUD S.A. rozpoczął w rejonie wałów przeciwpowodziowych budowę kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej metodą bezrozkopową - przewiertu HDD.

Wykonawca kanalizacji sanitarnej prowadzi obecnie prace na następujących ulicach

Prace w ul. Polnej (od skrzyżowania z ul. Parkową).

Wykonawca robót planuje od dnia 5 marca rozpocząć prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Polnej (od skrzyżowania z ul. Parkową).

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku