Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Szymanów kontynuowane są prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej oraz odbudowa nawierzchni docelowej po robotach sanitarnych. Obecnie prace realizowane są na ul. Ogrodniczej (pomiędzy ul. Lotniczą a ul. Lipową), na ul. Lipowej (odcinek od ul. Mostowej w kierunku ul. Przy Krzyżu), na sięgaczu ul. Lotniczej od zatoki autobusowej (w kierunku posesji ul. Lotnicza nr 68)  oraz na ul. Sportowej (rejon skrzyżowania z ul. Szybowcową).

Zakończono odbudowę nawierzchni i pobocza ul. Widawskiej.

Trwają prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej.

Szymanowie trwają czynności odbiorowe wykonanego już zakresu prac. Wykonawca prowadzi prace przygotowawcze w studniach: profilacja kinet, montaż stopni złazowych, odpompowywanie wody po opadach i czyszczenie kinet studni.

Wykonano prace z zakresu zagospodarowania terenu  przepompowni ścieków przy ul. Ogrodniczej - nawierzchnię ażurową i ogrodzenie terenu.

Informujemy, iż dnia 8 czerwca 2020r. podpisany został kontrakt pn.: "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowości Psary, gmina Wisznia Mała- Etap IA Psary wschodnie-Podetap 2", pomiędzy Zamawiającym - Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wiszni Małej a Wykonawcą - firmą WUPRINŻ S. A. z Poznania.

Trwają prace związane z odbudową nawierzchni po robotach sanitarnych w Krzyżanowicach.  Zakończono odtwarzanie warstwy ścieralnej ul. Mostowej, kontunuowania jest odbudowa nawierzchni w ul. Polnej (bitumiczna) i ul. Jaśminowej (tłuczniowa).

W dniu 3 czerwca br.  przeprowadzono rozruch przepompowni ścieków przy ul. Parkowej w Krzyżanowicach. W miejscowości tej Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o., zakończył wszystkie roboty na sieci kanalizacyjnej. Trwa odbudowa nawierzchni ulic, na których prowadzone były prace.

W dniu 2 czerwca br. w miejscowości Psary odbyło się spotkanie podsumowujące roboty wykonane w ramach Kontraktu pn.: „Budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowości Psary gmina Wisznia Mała - Etap IA Psary wschodnie - Podetap 1, Etap IB Psary zachodnie - Podetap 1 i 2”.

W miejscowości Krzyżanowice trwają przygotowania do rozpoczęcia prac bitumicznych i odtworzenia nawierzchni docelowej. Ruch na ul. Mostowej powiatowej jest kierowany sygnalizacją świetlną.

Trwa budowa kanalizacji w miejscowościach Szymanów i Krzyżanowice.

Szymanowie prace sieciowe prowadzone są na ul. Lotniczej i ul. Lipowej. Rozpoczęto również prace związane z odbudową nawierzchni bitumicznej na ul. Widawskiej.

PGK Sp. z o.o. w Wiszni Małej informuje, że w dniach od 18.05.2020 r. do 22.05.2020 r. będą prowadzone prace związane z odbudową nawierzchni ul. Widawskiej w Szymanowie po budowie kanalizacji sanitarnej. W związku z powyższym ul. Widawska na odcinku od ul. Lotniczej do skrzyżowania z ul. Lawendową zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów. Objazd zamkniętego odcinka drogi zostanie poprowadzony ul. Polną i Łąkową Szymanowie oraz ul. Łąkową w Psarach.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Informujemy, iż od dnia 11.05.2020 Wykonawca robót rozpocznie prace w Szymanowie na ul. Lipowej, na odcinku pomiędzy ul. Ogrodniczą a ul. Mostową.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

W miejscowości Krzyżanowice trwają prace na odcinku ul. Mostowej powiatowej, pomiędzy ul. Starorzeczną a ul. Mostową gminną, oraz na ul. Starorzecznej. Na ul. Mostowej gminnej prace zakończono.

W miejscowości Szymanów trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej przy ul. Lotniczej, Skrzydlatej i ul. Mostowej oraz odbudowa nawierzchni tłuczniowej na ul. Ogrodniczej i ul. Letniej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Szymanów i Krzyżanowice.

W Krzyżanowicach trwają obecnie prace w ul. Głównej – budowa kanału grawitacyjnego (pomiędzy ul. Starorzeczną i Mostową) oraz w ul. Mostowej – budowa odgałęzień kanalizacyjnych.

W miejscowości Szymanów trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Lotniczej oraz ul. Mostowej (rejon skrzyżowania z ul. Lipową), a także prace związane z odtwarzaniem nawierzchni (rejon skrzyżowania ul. Mostowej z ul. Ogrodniczą).

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku