Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Roboty prowadzone są obecnie na następujących ulicach:

  • Ul. Polnej,
  • Ul. Parkowej (ruch wahadłowy kierowany sygnalizacją świetlną),
  • Ul. Długiej (sięgacz do posesji nr 16 i nr 16a).

Wykonawca przygotowuje się również do rozpoczęcia robót wzdłuż ul. Głównej.

Informujemy, iż dnia 15.06.2021r. planowane jest rozpoczęcie nowego odcinka robót wzdłuż ul. Głównej.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

W miejscowości Psary firma wykonawcza WUPRiNŻ S.A. kontynuuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej. Prace kontynuowane są na ulicach: Polnej, Parkowej oraz Długiej (sięgacz do posesji nr 16 i nr 16a). Na ul. Malinowej i ul. Długiej trwają przygotowania do czynności odbiorowych - czyszczenie kanalizacji i inspekcja CCTV.

Dnia 28.05.2021r. Wykonawca robót planuje rozpocząć prace związane z budowa sieci kanalizacji sanitarnej na sięgaczu ul. Długiej do posesji nr 16 i nr 16a.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Roboty realizowane są na następujących ulicach: Parkowej, Długiej, Polnej oraz Malinowej.

Budowa kanalizacji sanitarnej w Psarach. Wykonawca z sukcesem zakończył kolejne odcinki sieci wykonywane metodą przewiertu sterowanego oraz metoda tradycyjna wykopu otwartego. Obecnie roboty realizowane są na następujących ulicach: Parkowej (ruch kierowany sygnalizacją świetlną), Długiej (odcinek pomiędzy ul. Polną a ul. Główną oraz odcinek w pobliżu skrzyżowania z ul. Rakowską), Polnej i Malinowej.

W miejscowości Psary firma WUPRiNŻ S.A. kontynuuje prace budowlane z zakresu sieci kanalizacji sanitarnej na ulicach: Parkowej, Długiej, Polnej i Malinowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psar. Prace związane z budową sieci kanalizacji oraz odgałezień bocznych do posesji kontynuowane są na ulicach: Parkowej, Długiej i Polnej. Rozpoczęto realizację prac na ul. Malinowej od strony cmentarza w kierunku ul. Długiej.

W miejscowości Psary kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej. Obecnie prace realizowane są na ulicach: Parkowej, Długiej i Polnej. Wykonawca przygotowuje się do rozpoczęcia prac na ul. Malinowej, a w przyszłym tygodniu ul. Długiej pomiędzy ul. Polną i ul. Główną.

Informujemy, iż od dnia 26.04.2021r. Wykonawca rozpoczyna roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Malinowej w miejscowości Psary.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Prace realizowane są na ulicach:

  • ul. Parkowej – montaż przyłączy kanalizacyjnych (ruch kierowany sygnalizacją świetlną),
  • ul. Polnej – budowa kanalizacji metodą przewiertu sterowanego oraz montaż zwieńczeń studni,
  • ul. Długiej – budowa kanalizacji metodą wykopu otwartego (między ul. Malinową a ul. Rakowską).

W miejscowości Psary kontynuowane są roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej na ulicach: Parkowej, Polnej i Długiej. Na ul. Parkowej trwa montaż przyłącza kanalizacyjnego. Ruch samochodowy kierowany jest nadal sygnalizacją świetlną. Na ul. Polnej trwa budowa kanalizacji metodą przewiertu sterowanego, a na ul. Długiej metodą wykopu otwartego.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Obecnie prace prowadzone są na ul. Parkowej i ul. Polnej.

W dniu 23 marca 2021r. w miejscowości Szymanów dokonano uroczystego odbioru końcowego w zakresie zlewni przepompowni PS-2 zlokalizowanej przy ul. Lotniczej dla Kontraktu pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowościach Krzyżanowice i Szymanów, gmina Wisznia Mała - Etap II i Etap III wraz z usunięciem kolizji  z linią energetyczną nN 0,4kV oraz układem odwodnienia drogi w ul. Lotniczej w Szymanowie”.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 711 96 40
Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku