Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Psary kontynuowane są roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej na ulicach:

  • ul. Parkowej - prace przewiertowe od szkoły podstawowej w kierunku Krzyżanowic (ruch kierowany sygnalizacją świetlną),
  • ul. Polnej - prace przewiertowe (przygotowania do wykonania kolejnego odcinka),
  • ul. Długiej - trzy fronty robót: pomiędzy ul. Polną i Malinową, pomiędzy ul. Malinową a Rakowską oraz sięgacz do posesji nr 28a i 28b.

 

Wykonawca robót firma WUPRINŻ S.A. kontynuuje prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Roboty prowadzone są na ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Polną oraz od skrzyżowania z ul. Malinową w kierunku ul. Rakowskiej, a także na ul. Parkowej (ruch kierowany sygnalizacją świetlną) i ul. Polnej (prace przewiertowe).

Informujemy, że w dniu 08.03.2021r. Wykonawca rozpoczyna prace budowlano-montażowe w ul. Długiej - sięgacz do posesji nr 28a i 28b.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Prace obecnie są realizowane na ul. Parkowej od Szkoły Podstawowej w kierunku Krzyżanowic (ruch kierowany jest sygnalizacją świetlną), na ul. Polnej, na ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Polną oraz od skrzyżowania z ul. Malinową w kierunku ul. Rakowskiej.

Informujemy, że w dniu 01.03.2021 r. Wykonawca rozpoczyna prace budowlano-montażowe związane  budową kanalizacji sanitarnej w ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Malinową w kierunku ul. Rakowskiej.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniu 23.02.2021r. rozpoczęły się prace związane z budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Parkowej w Psarach, od Szkoły Podstawowej w kierunku Krzyżanowic. Ruch w tym miejscu kierowany jest sygnalizacją świetlną.

Wznowiono prace przewiertowe na ul. Polnej w rejonie szkoły oraz rozpoczęto budowę kanalizacji sanitarnej metoda rozkopową na ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Polną w kierunku ul. Malinowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Obecnie prace sieciowe prowadzone są na ul. Rakowskiej - przygotowania do wylania kinet w komorach, oraz na ul. Polnej - odwadnianie komory dla poziomego przewiertu sterowanego. Zakończono odtwarzanie nawierzchni tłuczniowej łącznika ul. Parkowej z ul. Długą. Roboty odtworzeniowe są obecnie prowadzone na ul. Rakowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Długą i na ul. Długiej.

W bieżącym tygodniu w miejscowości Psary kontynuowane były roboty z zakresu odbudowy nawierzchni tłuczniowej na łączniku ul. Parkowej z ul. Długą

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Obecnie Wykonawca realizuje roboty w rejonie ulicy Rakowskiej – roboty sanitarne i odbudowę nawierzchni po robotach sanitarnych.

Zakończono odtwarzanie nawierzchni bitumicznej ul. Sportowej w Szymanowie. Tym samym Wykonawca robót firma Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. ze Świdnicy ukończył realizację wszystkich prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów.

Dobiega końcowi odbudowa nawierzchni po robotach sanitarnych w miejscowości Szymanów. Obecnie trwają prace na ostatniej z ulic - ul. Sportowej.

W miejscowości Psary kontynuowane są prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej na ulicach Długiej, Rakowskiej i Polnej.

Trwają prace związane z odbudową nawierzchni bitumicznej ul. Lotniczej w miejscowości Szymanów.

W miejscowości Szymanów na ul. Lotniczej trwają prace z zakresu odtworzenia nawierzchni. Na ul. Mostowej, odcinek pomiędzy ul. Lipową i ul. Lotniczą, realizowany jest ostatni już odcinek kanalizacji sanitarnej.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 711 96 40
Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku