Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej i odbudowa nawierzchni po robotach kanalizacyjnych w miejscowości Szymanów. Prace sieciowe prowadzone są na ul. Letniej, natomiast prace związane z odbudową nawierzchni na ul. Lotniczej.

W dniu 20.10.2020r. przeprowadzono rozruch przepompowni ścieków PP-2 zlokalizowanej przy ul. Lotniczej w Szymanowie.

W miejscowości Psary kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Rakowskiej, ul. Długiej i ul. Parkowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej  w miejscowości Psary. Prace są obecnie prowadzone na ul. Rakowskiej (planowane zakończenie prac w zakresie montażu studni - do końca bieżącego tygodnia), ul. Długiej i łączniku ul. Parkowej z ul. Długą. Dojazd do ul. Długiej możliwy objazdem przez ul. Malinową.

W dniu 28 września br. odbył się uroczysty odbiór końcowy prac wykonanych przez Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. w Krzyżanowicach i Szymanowie. Odbiorowi podlegały przepompownie ścieków (przy ul. Parkowej w Krzyżanowicach  i przy ul. Ogrodniczej w Szymanowie) oraz sieć kanalizacji sanitarnej.

Informujemy, iż w dniu 29.09.2020r. rozpoczną się roboty związane z budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Rakowskiej w Psarach.

 

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

Ruszyły prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w Psarach wschodnich. Firma WUPRiNŻ S.A. prowadzi obecnie roboty na łączniku ul. Parkowej oraz na ul. Długiej.

Zasypka wykopu z zagęszczeniem - łącznik ul. Parkowej

Informujemy, iż w dniu 23.09.2020 rozpoczynają się prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary w sięgaczu ul. Parkowej, w kierunku od ul. Parkowej do ul. Długiej.

Dnia 25.09.2020 Wykonawca planuje rozpocząć prace w ul. Długiej od skrzyżowania z ulicą Parkową.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

W miejscowości Krzyżanowice zakończono wszystkie prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej i odbudowy nawierzchni. Wykonawca zamontował progi zwalniające na ul. Głównej, ul. Mostowej i ul. Parkowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Prace sieciowe są obecnie realizowane na ul. Lotniczej i ul. Sportowej. Prace z zakresu odbudowy nawierzchni prowadzone są na ul. Lipowej.

W miejscowości Szymanów kontynuowane są prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej i odtworzenia nawierzchni po robotach sieciowych. Prace trwają obecnie na ul. Sportowej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej (rejon przepompowni i okolice sklepu spożywczego).

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Obecnie prace sieciowe prowadzone są na ul. Szybowcowej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej. Trwa również odbudowa nawierzchni z kostki na ul. Mostowej i montaż ogrodzenia przepompowni PS-2 przy ul. Lotniczej.

Rozpoczęto czynności rozruchowe przepompowni ścieków PS-1 przy ul. Ogrodniczej w Szymanowie. Obecnie prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej realizowane są przy ul. Lotniczej i ul. Sportowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Prace realizowane są obecnie na ul. Lipowej (budowa odgałęzień do posesji), ul. Ogrodniczej (odbudowa nawierzchni z kostki), ul. Słonecznej i ul. Sportowej (budowa kanalizacji).

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 711 96 40
Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku