Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Zakończono prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Trwa odbudowa nawierzchni z kostki na ul. Łąkowej.

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej.

W miejscowości Szymanów Wykonawca wykonuje roboty na ul. Lipowej, ul. Ogrodniczej oraz ul. Lotniczej.

Informujemy, iż w dniu 31.03.2020 Wykonawca rozpocznie prace w miejscowości Szymanów na ul. Mostowej, na odcinku od posesji nr 5 do skrzyżowania z ul. Lipową.

W miejscowościach Szymanów, Psary i Krzyżanowice kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej i deszczowej (Szymanów).

Szymanowie prace prowadzone są na ul. Lotniczej, ul. Ogrodniczej, ul. Przy Krzyżu i ul. Lipowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krzyżanowice. Prace trwają obecnie na ul. Głównej, na sięgaczu ul. Głównej do nr 15C (budowa odgałęzień do posesji) oraz w rejonie nowej przepompowni ścieków przy ul. Parkowej – przygotowania do przejścia pod Kanałem Ulgi Widawy.

W Szymanowie prace kontynuowane są w ul. Lotniczej oraz ul. Lipowej.

Budowa kanalizacji grawitacyjnej w ul. Lotniczej - posadowienie studni wraz z wpięciem sieci i odgałęzienia do posesji

W miejscowości Szymanów kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Lotniczej, ul. Zimowej i ul. Lipowej, oraz budowa kanalizacji deszczowej przy ul. Lotniczej.

Zgodnie z informacją podaną przez Wykonawcę robót na przełomie marca i kwietnia rozpocznie się sukcesywne odtwarzanie nawierzchni docelowych po zakończeniu prac sieciowych.

W miejscowości Krzyżanowice kontynuowana jest budowa kanalizacji sanitarnej metodą wykopu otwartego na ul. Starorzecznej oraz budowa odgałęzień do posesji na ul. Jaśminowej.

Budowa kanalizacji - ul. Starorzeczna

Trwają prace związane z budową sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Psary, Szymanów i Krzyżanowice.

W Psarach roboty prowadzone są na ul. Łąkowej, w rejonie nowej przepompowni na ul. Kasztanowej oraz na sięgaczu ul. Głównej do posesji 1H.

Informujemy, iż w dniu 20.02.2020r. rozpoczną się prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na sięgaczu ul. Lotniczej w miejscowości Szymanów – od zatoczki autobusowej w kierunku posesji ul. Lotnicza nr 68.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

W miejscowości Szymanów trwają prace związane z budowa kanalizacji sanitarnej  przy ul. Lotniczej, ul. Ogrodniczej i ul. Lipowej. Rozpoczęto prace odtworzeniowe wzdłuż ul. Lotniczej - odtwarzanie zjazdów z kostki i pobocza.

Informujemy, iż w dniu 10.01.2020 rozpoczną się prace na kolejnym odcinku ul. Ogrodniczej w Szymanowie, a mianowicie od skrzyżowania z ul. Lipową do skrzyżowania z sięgaczem ul. Ogrodniczej do posesji nr 1.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

W miejscowości Psary trwa budowa kanalizacji metoda bezrozkopową - prace na sięgaczu ul. Głównej nr 1A do 1H, oraz odbudowa nawierzchni po pracach kanalizacyjnych  w rejonie PSB Mrówka . Kontynuowane są prace związane z odtworzeniem nawierzchni docelowej na ul. Nowej. Na ul. Łąkowej rozpoczęto prace przewiertowe. Trwają prace na terenie przepompowni ścieków przy ul. Kasztanowej.

W miejscowości Szymanów trwają prace w rejonie boiska przy ul. Lotniczej – budowa przepompowni ścieków, a także budowa kanalizacji w ul. Ogrodniczej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku