Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów przy ul. Lotniczej, ul. Parkowej i ul. Zimowej.

Posadowienie dennicy studziennej w wykopie w ul. Lotniczej

Informujemy o planowanym na dzień 21.10.2019r. rozpoczęciu robót związanych z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Lotniczej w Szymanowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Widawską w kierunku ul. Głównej w Psarach.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Trwają prace porządkowe w rejonie międzywala od strony osiedla Widawa we Wrocławiu oraz od strony miejscowości Psary. W rejonie ul. Cholewkarskiej Wykonawca wykonał również odtworzenie nawierzchni docelowej.

Informujemy, iż na dzień 14.10.2019 r. planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Letniej (sięgacze) w miejscowości Szymanów.

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krzyżanowice na ul. Polnej powiatowej (przecisk pod ul. Główną)

Informujemy o planowanym od dnia 04.10.2019 rozpoczęciu prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Różanej w miejscowości Krzyżanowice.

 

W rejonie osiedla Widawa We Wrocławiu Wykonawca robót przeprowadza próby szczelności na wykonanej metodą mikrotunelingu kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej. Trwa również skuwanie pali jetgrounting w komorach technologicznych.

Informujemy o planowanym rozpoczęciu prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej w następujących lokalizacjach:

· W miejscowości Szymanów od dnia 30.09.2019 . – prace w ul. Lotniczej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Widawską do skrzyżowania z sięgaczem ul. Lotniczej do nr 27 i 27A,

· W miejscowości Krzyżanowice od dnia 01.10.2019r. – prace w ul. Głównej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Polną do skrzyżowania z ul. Różaną.

 

W miejscowości Krzyżanowice kontynuowane są prace na ul. Parkowej - budowa kanalizacji metodą wykopu otwartego.

Informujemy, iż w dniu 18.09.2019 rozpoczną się roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Zimowej w miejscowości Szymanów.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Trwa realizacja prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w rejonie ul. Cholewkarskiej we Wrocławiu (osiedle Widawa). Wykonawca wykonuje prace przy komorach technologicznych i sukcesywnie sprząta teren w rejonie robót.

W miejscowości Psary na ul. Parkowej trwają prace związane z budowa kanalizacji sanitarnej metoda przewiertu sterowanego

Trwają prace w rejonie osiedla Widawa we Wrocławiu (studnie kanalizacyjne i studnia wodomierzowa)

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku